Ledli Animasyonlu Yaya Sinyal Verici
Ledli Animasyonlu Yaya Sinyal Verici
Fiyat için arayın

Stok durumu : Stokta

Kategori: trafik lambalari

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Trafik lambaları sadece taşıtlar değil yayalar içinde can güvenliğini sağlamaktadır. Yayalar için kımızı ve yeşil ışıktan oluşan iki modüllü sinyal vericilerin kırmızı yandığında yolun yayalar için geçmeye kapalı olduğunu gösterirken yeşil yandığında güvenli bir şekilde karşıdan karşıya geçmeleri sağlanmaktadır.


Çap 200 mm animasyonlu yaya sinyal verici yayaların dikkatini çekmeyi hedeflemiş ve alışılmış duran adam ve yürüyen adam figürlerinden farklı hareket eden figürler ile dizayn edilmiştir. Tek bir modülde hem yürüyen adam figürü hem de duran adam figürü bulunan çap 200 mm sinyal vericimiz standart sinyalizasyon direği ve başüstü sinyal verici direğine monte edilebilmektedir. 5 mm ledler ile oluşturulmuş elektronik kartında 78 adet kırmızı,158 adet yeşil led bulunmaktadır. 15 w güç tüketimine sahip olup ürün 220 V ile çalışmaktadır. TSE belgesine sahip ürünün standart siyah kasa ve diğer kasa alternatifleri bulunmaktadır.


Güneşi engelleyen siperlik, montajı için alt ve üst kısmında bulunan konsollar ve bir adet 115×135 mm kelepçe ürün yanında verilmektedir. Kapağına takılı olan şeffaf cam sayesinde figür hareketlerinin net görülmesi hedeflenmiştir.

Ledli Animasyonlu Yaya Sinyal Verici

  1. Çap: 200 mm
  2. Gövde/Maske Malzeme Türü: Polikarbonat (% 100 PC)
  3. Gövde Renk: Siyah / Gri-Siyah
  4. LED: 5 mm / Kırmızı, Yeşil
  5. Güç Tüketimi: 15 Watt / Modül
  6. Sertifika: TSE EN 12368:2015
  7. Ürün Çeşit ve Kodları: Siyah Renk – Standart Kasa / 4,00 kg


Ürün Dökümanları

Ürün Etiketleri

en yeniler